Kontakt oss for å finne ut hvordan vi kan hjelpe deg!

WiCan
Telefon: 69 35 56 56
E-post: post@wican.no

Besøksadresse:
Gamle Beddingvei 21, 1671 Kråkerøy

Postadresse:
Postboks 341, 1601 Fredrikstad

EMData
Telefon: 69 30 13 00
E-post: post@emdata.no

WiCan Data og ASP

Andreas Løvaas // 95 23 61 62 // andreas@wican.no
Bent Hansen Widnes // 93 02 47 46 // bent.hansen.widnes@wican.no
Espen Arne Christoffersen // 95 04 31 12 // espen@wican.no
Espen Gundersen // 99 52 11 73 // esg@wican.no
Hans-Morten Anonsen // 95 74 90 19 // hans-morten.anonsen@wican.no
Glenn Stang // 90 82 12 18 // glenn@wican.no
Magnus Alexander Lie // 95 86 12 35 // magnus@wican.no
Jess Magelssen // 46400674 // jess@wican.no
Jon Olav Andorsen // 46400673 // jon@wican.no
Ivar Ness // 46400671 // ivar@wican.no
Thomas Larsen // 48 85 58 75 // thomas@wican.no

WiCan Regnskap

Ingibjørg Gunnarsdottir // 45 21 75 51 // ig@wican.no
Kathrine A. Magnussen // 47 23 54 41 // kathrine@wican.no
Linda Andersen // 98 49 37 89 // linda.andersen@wican.no
Henrik Næsje // 907 45 976 // henrik@wican.no
Camilla Johansen // 45 50 03 98 //Camilla@wican.no

WiCan Regnskap Halden

Rolf Arild Grønberg // 97 65 60 92 // rolf@wican.no
Sandra Katrine Jenderå // 46 91 32 62 // sandra@wican.no

Kontakt oss for å finne ut mer om hvordan vi kan hjelpe!

Du er velkommen til å kontakte oss for å finne ut mer om hvordan vi kan hjelpe din bedrift eller organisasjon. Vi kan hjelpe deg å se nye muligheter, vurdere om ressurser blir utnyttet best mulig, endring i rutiner eller systemer, eller annen effektivisering som styrker din virksomhet.

WiCan har bred kompetanse innenfor mange felt, med både autoriserte regnskapsførere, egne IT-ansatte, rådgivere og samarbeidspartnere.