Kontakt oss for å finne ut hvordan vi kan hjelpe deg!

WiCan Gruppen
Telefon: 69 35 56 56
E-post: post@wican.no

Besøksadresse:
Fredrikstad: Gamle Beddingvei 21, 1671 Kråkerøy
Halden: Høstbakken 11, 1793 Kråkerøy
Vestfold: Nedre Fritzøegt, 2, 3264 Larvik

Postadresse:
Postboks 341, 1601 Fredrikstad

WiCan Data og ASP

Andreas Løvaas // 952 36 162 // andreas@wican.no
Bent Hansen Widnes // 930 24 746 // bent@wican.no
Espen Arne Christoffersen // 950 43 112 // espen@wican.no
Espen Gundersen // 995 21 173 // esg@wican.no
Hans-Morten Anonsen // 957 49 019 // hans-morten@wican.no
Magnus Alexander Lie // 958 61 235 // magnus@wican.no
Jess Magelssen // 464 00 674 // jess@wican.no
Jon Olav Andorsen // 464 00 673 // jon@wican.no
Ivar Ness // 464 00 671 // ivar@wican.no
Hussam Shamsi // 902 69 100 // hussam@wican.no

WiCan Regnskap Fredrikstad

Ingibjørg Gunnarsdottir // 452 17 551 // ig@wican.no
Kathrine A. Magnussen // 472 35 441 // kathrine@wican.no
Linda Andersen // 984 93 789 // linda.andersen@wican.no
Henrik Næsje // 907 45 976 // henrik@wican.no
Sandra Katrine Jenderå // 469 13 262 // sandra@wican.no
Hege Olsen // 906 52 020 // hege@wican.no

WiCan Regnskap Halden

Rolf Arild Grønberg // 976 56 092 // rolf@wican.no
Magdalena Vatnfjord // 486 05 066 // magdalena@wican.no

WiCan Regnskap Vestfold

Trine H. Pettersen // 911 97 014 // trine@wican.no
Henrik Næsje // 907 45 976 // henrik@wican.no

Salg

Thomas Larsen // 488 55 875 // thomas@wican.no
Stig Owe Selvig // 954 05 658 // stigowe@wican.no

Kontakt oss for å finne ut mer om hvordan vi kan hjelpe!

Du er velkommen til å kontakte oss for å finne ut mer om hvordan vi kan hjelpe din bedrift eller organisasjon. Vi kan hjelpe deg å se nye muligheter, vurdere om ressurser blir utnyttet best mulig, endring i rutiner eller systemer, eller annen effektivisering som styrker din virksomhet.

WiCan har bred kompetanse innenfor mange felt, med både autoriserte regnskapsførere, egne IT-ansatte, rådgivere og samarbeidspartnere.